Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
sutinku

Verslui

BALTIC CLIPPER -  vienas didžiausių kelionių agentūrų tinklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, teikiantis visas verslo, tarnybinių ir poilsinių kelionių organizavimo paslaugas. Įsikūrusi daugiau nei prieš 20 metų ir sparčiai veiklą plečianti turizmo agentūra, šiuo metu aptarnauja daugiau kaip 700 Lietuvos ir tarptautinių įmonių bei svarbiausių Lietuvos valstybės valdymo institucijų ir organizacijų.

Platus paslaugų spektras teikiamas visuose 10 agentūros biurų veikiančių - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose. Įmonėje dirba 78 specialistai, kurių vidutinė darbo trukmė įmonėje – 8 metai. Specialistų aukštą kvalifikaciją patvirtina ir įvairūs sertifikatai (avia, viešbučių rezervavimo sistemų), mokymų diplomai, kiti įvertinimai.

BALTIC CLIPPER specializacija – verslo ir tarnybinių kelionių organizavimas: agentūra aptarnauja klientus, vykstančius į komandiruotes, susitikimus ir  konferencijas, parodas, mokomąsias programas, ruošia keliones pagal organizatorių užsakymus, aptarnauja seminarus ir konferencijas Lietuvoje ir užsienyje.

Įmonės konkurenciniai privalumai – aukšta kokybė, tarptautinė patirtis, ES reikalavimus atitinkantys tarnybinių kelionių aptarnavimo standartai, novatoriškumas, tarptautinė integracija, patikimumas, naujausių technologijų taikymas, optimalūs sprendimai.

BALTIC CLIPPER yra oficialus pasaulinio verslo kelionių aptarnavimo tinklo BCD Travel atstovas Baltijos šalyse.
BCD Travel - yra
vienas didžiausių verslo kelionių organizatorių pasaulyje:
  
- veikiantis daugiau kaip 95 - ose pasaulio šalyse;
- turintis per 1500 biurų;
- per metus pasiekiantis apie 14 mlrd. USD apyvartą.

BALTIC CLIPPER kartu su BCD Travel  teikiama klientams paslaugas traktuoja kelionių organizavimo ir verslo klientų konsultavimo paslaugų visumą kaip vieningą įmonės kelionių logistiką. Šis naujas požiūris leidžia valdyti visą procesą, geriau patenkinant tiek vietinių, tiek tarptautinių įmonių, aptarnaujamų daugelyje šalių pagal tą patį standartą ir poreikius.

BALTIC CLIPPER verslo paslaugų spektras:
- lėktuvo bilietų užsakymas,
- viešbučių rezervavimas,
- automobilių nuoma,
- automobilio parkavimas oro uostuose,
- autobusų bilietai,
- traukinių bilietai,
- keltų bilietai,
- 24 val. aptarnavimas ir kritinių situacijų valdymas,
- seminarai, konferencijos, kongresai,
- skatinamosios kelionės,
- kelionės kolektyvams,
- ataskaitos,
- Jūsų įmonės kelionių politikos valdymas,
- aviabilietų rezervavimo internetu sistema,
- vizos, draudimas ir kt.

Daugiau informacijos apie verslo keliones:
el.paštu: komercija@bc.lt ,
telefonu: 85-2490958, 837-320300.