Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku

Kelionės į Aziją

Apie žemynąAzija - pigesnių kelionių, ryžių, masinės produkcijos ir kontrastingos gamtos kontinentas. Čia gali atrasti Himalajų kalnus su šalčiausia ir aukščiausia pasaulio viršūne - Everestu, kilometrus besitęsiančių laukinių slėnių, smaragdine žaluma apaugusių uolų ir kalnų pietinėse valstybėse, žuvingų upių, maitinančių ne vieną Europos šalį, nuostabiai žalias ryžių terasas ir arbatos plantacijas bei svetingus žmonės, budizmo, islamo, induizmo ir kitų religijų atstovus.

Keliauti Azijoje yra gerokai pigiau nei Europoje, nors skrydis iki pasirinkto krašto gali kainuoti daugiau kaip kelis tūkstančius litų. Kiekvienas kraštas turi gilią, daugybę įvykių menančią istoriją, kiekvienam krašte savitą ir brangią. Iš Azijos kilo meditacijų, masažų, medicinos tradicijos. Kontinentas padovanojo pasauliui šilką, šachmatus, arbatą, karį, soją, be to, čia gyvena gausiausios planetos tautos - kinai ir indai, kurių gamybos vaisiais kasdien naudojasi viso pasaulio žmonės. Puikios sąlygos kelionėms Azijai suteikė svetingo ir nebrangaus kontinento įvaizdį, kasmet pritraukiantį vis daugiau turistų iš viso pasaulio, pasiryžtančių praleisti čia atostogas ar leistis į pusmetį ar metus trunkančią gyvenimo kelionę.