Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku

Espedicijos į Antarktidą

AntarktidaAntarktida - tai milžiniška ledo karalystė, tačiau ir čia galima nukeliauti.

Įprastai į Antarktidą vyksta unikalios gamtos vaizdų ieškotojai, turėję seną svajonę įžengti į visus pasaulio žemynus, išbandyti žygį į pietų ašigalį, pamatyti didžiausius gyvenimo ledkalnius ir ledo luitų suformuotus darinius, išvysti atšiauraus oro sąlygomis gyvenančius gyvūnus - pingvinus, ruonius, banginius. Stebėtina, bet čia taip pat gyvena žmonės - mokslininkai, susibūrę į aktyvią bendruomenę, kurioje vyksta ne tik moksliniai darbai, bet ir pramogos - kinas, joga, sportas.

Norint nuvykti į Antarktidą, kelionę pradėti reikės nuo Ušuajos miesto Argentinos pietuose, o nuo ten prasidės ekspedicija specialiu laivu. Kelionė į šį dar mažai lankomą kontinentą įpareigos Jus laikytis drausmės ir tvarkos, apie kurią papasakos laive esantys mokslininkai, kartu apibendrinantys ir krašto įdomybes, pasakojimus iš gyvūnų ir mokslininkų kasdienybės bei padedantys pažvelgti į globalius klausimus kitu kampu.

Kelionė į Antarktidą - unikali gyvenimo patirtis kiekvienam.

BALTIC CLIPPER kelionių specialistai mielai parinks Jums tinkamą sprendimą kelionei į ANTARKTIDĄ, papildomai pasirūpins traukinio ar autobuso bilietais, apgyvendinimu, automobilio nuoma, ekskursijomis, kelionės draudimu, esant poreikiui pasirūpins viza. Platesnė informacija ir kontaktai čia.