Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
sutinku
pagrindinis / Patarimai VIETNAMAS – pasaulio vieta, kurią būtina aplankyti

VIETNAMAS – pasaulio vieta, kurią būtina aplankyti

Planuojate kelionę į Vietnamą? Čia Jūs rasite tai, ką naudinga žinoti vykstant į Vietnamą.

• Kaip pasakyti labas? - ‘xin chào’ (sin jòw)
• Kada geriausia vykti į Vietnamą?
Gruodžio ir sausio mėnesiais. Kadangi Lietuvoje tais mėnesiais oras yra šaltas, ten šildys karšta saulė.
• Ar reikalinga viza keliaujant į Vietnamą?
Taip, viza reikalinga. Vienkartinė turistinė iki 14 d. arba iki 30 d.
• Koks elektros lizdas yra naudojamas Vietname?
Lygiai toks pat, kaip ir Lietuvoje. 220V/50hz.
• Kokia valiuta?
Dongas. 1 EUR= 24195 VND

Kaip suplonės jūsų piniginė Vietname?

• Stiklinė vietinio gėrimo: nuo 0,50 EUR
• Valanda vietiniame autobuse: nuo 1-1.50 EUR. Šių vietinių trumpų distancijų autobusų važiavimo kaina nepriklauso nuo stotelių skaičiaus ar vietos į kurią yra vykstama, todėl yra imamas valandinis užmokestis autobuse. ; 10 min taksi paslauga 4 EUR.
• Pigiausias viešbučio kambarys: nuo 10-15 EUR/naktis; prabangus viešbučio kambarys nuo 80 EUR
• Vietinis patiekalas ban bao – vietnamietiški koldūnai : nuo 1,50- 2,50 EUR; maistas kavinėje nuo 8 EUR; maistas pyragėliai iš gličių ryžių, ploni blyneliai iš ryžių miltų kiaulienos, krevečių ir žaliųjų pupelių daigais, makaronai iš ryžių ir džiovinto monijako miltų ir kt. restorane nuo 20 EUR

Keliavimo Vietname ypatumai:

• Minimali kelionės trukmė iš Lietuvos į Vietnamą yra 16 val. su vienu persėdimu. Pažintinėms ekskursijoms po Vietnamą individualiai galite keliauti traukiniu, autobusu, dviračiu, valtimi bei nuomotu automobiliu.
• Tualetai Vietname yra mokami, dažniausiai pora dongų, taip pat patartina su savimi visada turėti tualetinio popieriaus arba servetėlių, nes ne visuose tualetuose būna aprūpinta.
• Keliaujantiems su vaikais- vaikai Vietname yra mylimi, todėl dažnas vietinis gyventojas norės pakalbinti Jūsų vaiką, miestuose taip pat rasite užsiėmimų vaikams. Tačiau norėdami keliauti su jais, turite žinoti, kad kėdučių vaikams nėra nei autobusuose, nei taksi mašinose.


Hoi An yra miestas vidurio Vietname, Pietų Kinijos jūros pakrantėje, prie Tubono upės žiočių. Hoi An žymus savo istorinės architektūros paveldu. 1999 m. Hoi An buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Ką būtina aplankyti Hoi An?
1. Tan Ky namas- istorinis pastatas, kuris buvo pastatytas prieš du amžius vietnamiečių šeimos ir jis pavaizduoja septynių kartų gyvenimą. Aiškiai atsiskleidžia Japonų ir Kinų architektūros elementai.

2. Japanese Covered tiltas

3. Assembly Hall of the Fujian Chinese Congregation šventykla
 

4. Phong Nha-Ke Bang Nacionalinis parkas Vietname, kuris yra įtrauktas į UNESCO Paveldo sąrašą. Šiame parke galima pamatyti daugybę upių, gamtos suformuotų olų.


Ką būtina pamatyti Nacionaliniame parke?

1. Rojaus olą

 
2. Hang Va olą
 

3. Phong Nha olą ir pasileisti į ekskursiją valtimi

 

Halong Bay stebina tiek lankytojus, tiek vietinius gyventojus savo nepaprasto grožio salomis. Jis taip pat yra įtrauktas į UNESCO Paveldo sąrašą, todėl tai yra numeris vienas lankomiausių miestų Vietname.


Ką būtina aplankyti viešint Halong Bay?

1. Lan Ha įlanką
 

2. Cannon Fort istorinę vietą3. Cat Ba Nacionalinį parką