Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Naujienos TURKISH AIRLINES: nemokama nakvynė Stambule

TURKISH AIRLINES: nemokama nakvynė Stambule

Turkish Airlines pristato naują paslaugą – Stopover nemokamą nakvynę Stambule, kai jungties laikas Stambule – 20 ir daugiau valandų!

Kas gali būti geriau nei sustojimas Stambule viduryje Jūsų kelionės? Ogi sustojimas Stambule, kai Jūsų nakvyne pasirūpina Turkish Airlines!

Turkish Airlines pristato naujovę – nemokamą  1 nakvynę 4* viešbutyje ekonominės klasės keleiviams ir 2 nakvynes 5* viešbutyje verslo klasės keleiviams, kai persėdimo laikas ne mažesnis nei 20val.
Paslauga teikiama Turkish Airlines keleiviams, skrendantiems Turkish Airlines vykdomais skrydžiais iš Vilniaus į Aziją, Tolimuosius Rytus, Vidurio Rytus, Šiaurės ir Pietų Ameriką (JAV, Kanadą, Kolumbiją, Venesuelą, Panamą, Kubą, Argentiną, Braziliją).
Stopover nemokamos nakvynės paslauga taikoma tik bilietams į abi puses (round-trip).  Nemokama nakvynė suteikiama skrendant pirmyn arba atgal, kelionė turi prasidėti Lietuvoje ir baigtis Lietuvoje. Vienam bilietui nakvynė negali būti suteikta skrendant ir pirmyn, ir atgal.
Stopover nemokama nakvynė suteikiama bilietams, išrašytiems 2018 m. gegužės 01 d. ir vėliau.

Daugiau informacijos Turkish Airlines tinklapyje: https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/stopover/#tcm508-133985

Gerų skrydžių ir nepamirštamo Stambulo pažinimo!