Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku

savaitgalio kelionės autobusu

Savaitgalio kelionės - tai puikus būdas trumpam atitrūkti nuo darbų ir rutinos, kuris tampa vis populiaresnis keliaujančių tarpe. Savaitgalio kelionės yra nepakeičiamas sprendimas taupantiems laiką, norintiems kasmetines atostogas pasitaupyti ilgesnėms kelionėms, tačiau tuo pačiu siekiantiems grįžti į namus ir į darbus šviežia galva!

Populiariausios savaitgalio kelionės lėktuvu yra į tas kryptis, kurios be persėdimo yra pasiekiamos iš Lietuvos oro uostų: Italija (Roma, Milanas), Prancūzija (Paryžius), Turkija (Stambulas), Graikija (Atėnai), Malta ir kt.

Taip pat nepamirštama savaitgalio kelione gali tapti trumpas kruizas po Baltijos jūrą, aplankant Švedijos sostinę Stokholmą, ar slidinėjimas Lenkijoje. Į savaitgalio kelionę dažnai sutelpa ir kvapą gniaužiantis Naujųjų metų sutikimas užsienyje!

KAIP UŽSISAKYTI SAVAITGALIO KELIONĘ?

Įsigykite kelionę internetu, vadovaukitės instrukcijomis.
Jei kyla klausimų, skambinkite +370 600 09614
Atvykite į artimiausią
Baltic Clipper padalinį
Rašykite mums el. paštu
info@bc.lt
arba dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
Skambinkite mums:
+370 5 249 0900
arba 1811