Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku

pažintinės kelionės autobusu

Pažintinės kelionės autobusu - norintiems geriau pažinti Europą! Daugybė įspūdžių lankant tik gerai parinktus lankytus objektus, autentiškas šalių vietas, kvapą gniaužiančius gamtos stebuklus. Visi kelionių išvykimai garantuoti, profesionalūs ir charizmatiški gidai taip pat!

Pažintinės kelionės autobusu gali būti trumpos, t.y. savaitgalio kelionės, arba ilgesnės, kurių trukmė dažniausiai yra savaitė ir ilgiau.

Populiariausios savaitgalio pažintinės kelionės autobusu yra į Lenkiją (Varšuva, Mikolaikos, Šiaurės Lenkija), Latviją (Ryga, Jurmala), Estiją (Talinas, Tartu, Saremo sala), Vokietiją (Berlynas, Diuseldorfas), Austriją (Viena, kruizas Dunojaus upe, Alpės), Slovakiją (Tatrai, Bratislava), Čekiją (Praha, Brno, Tatrai) Baltarusiją (Minskas ir seneji LDK miestai) ir kt.

Populiariausios pažintinės kelionės autobusu, kurių trukmė savaitė ir ilgiau: Venecijos karnavalas, Smaragdinė Slovėnija, Vokietijos Bavarija ir Ausrijos Alpės, Gėlių paradai Olandijoje, Balkanų šalys, Kroatijos pakrantė, Laplandija, klasikinė Italija, Graikija, Šveicarija, Skandinavijos šalys ir kt.

KAIP UŽSISAKYTI PAŽINTINĘ KELIONĘ AUTOBUSU?

Įsigykite kelionę internetu, vadovaukitės instrukcijomis.
Jei kyla klausimų, skambinkite +370 600 09614
Atvykite į artimiausią
Baltic Clipper padalinį
Rašykite mums el. paštu
info@bc.lt
arba dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
Skambinkite mums:
+370 5 249 0900
arba 1811