Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Naujienos Ypatingi pasiūlymai augintinių atostogoms

Ypatingi pasiūlymai augintinių atostogoms

BALTIC CLIPPER klientams, įsigijusiems poilsines ar pažintines keliones, ypatingi gyvūnų viešbučio BARKVILIS pasiūlymai.

Dažnai girdime žmonių susirūpinimą, ar turės kam palikti augintinį, kol bus išvykę ilgai lauktų atostogų. Turbūt nei vienas nenorime apsunkinti savo giminaičių, draugų ar net kolegų ir jaustis  "skolingu", paliekant savo augintinį kitų priežiūrai.

BALTIC CLIPPER klientų augintinių priežiūra pradeda rūpintis jaukus gyvūnų viešbutis BARKVILIS. Šis viešbutis teikia gyvūnų apgyvendinimo ir priežiūros namuose paslaugas Vilniuje.

Kaip gauti ypatingus pasiūlymus?
1. Užsisakykite kelionę artimiausiame BALTIC CLIPPER biure.
2. Gaukite akcijos kodą.
3. Rezervuokite atostogas savo augintiniui internetu > http://barkvilis.lt/rezervacija/
4. Pasirinkite vieną iš dovanų arba 50% nuolaidą dienos užsiėmimams.

DOVANOS:
- Augintinių taksi: nemokamas augintinio paėmimas į viešbutį arba iš jo Vilniaus mieste.
- Šuns išmaudymas, išdžiovinimas bei sušukavimas.
- Augintinių auklės į namus apsilankymas Vilniaus mieste.

NUOLAIDA:
- 50% nuolaida dienos užsiėmimams. Dienos užsiėmimų metu augintiniai vedami į lauką, eina pasivaikščioti arba žaidžia aikštelėje, bendrauja su kitais keturkojais.

Daugiau informacijos apie gyvūnų viešbutį BARKVILIS > http://barkvilis.lt/

BALTIC CLIPPER - 20 metų patirtis ir plačiausias kelionių pasirinkimas. Įmonė teikia visas verslo ir poilsio kelionių organizavimo paslaugas: lėktuvų ir jūrų keltų bilietai, viešbučiai, apartamentų užsakymas, vizos, poilsio ir pažintinės kelionės į visas pasaulio šalis, slidinėjimo kelionės, jaunavedžių kelionės, individualių maršrutų sudarymas, kruizai Viduržemio ir Karibų jurose, kelionės grupėms ir kolektyvams, savaitgalio kelionės, išvykos į sporto ir kultūros renginius, kelionės į koncertus, atvykstamasis turizmas, seminarų, konferencijų ir renginių aptarnavimas.

© BALTIC CLIPPER kelionių agentūra. Visos teisės saugomos.