Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Naujienos Vykstantiems į Sank Peterburgą nemokamos el. vizos

Vykstantiems į Sank Peterburgą nemokamos el. vizos

Nuo 2019 m. spalio 1d. keliautojai į Sank Peterburgą ir visą Leningrado sritį galės gauti nemokamą elektroninę vizą. Tiesa, kol kas tikslus sąrašas šalių, kurių piliečiai galės dėl jų kreiptis internetu, nėra skelbiamas, tačiau tikimasi, kad tai bus tos pačios šalys, kurioms nuo liepos 1 d. pradėjo galioti el. vizų režimas vykstantiems į Karaliaučiaus sritį. Tame tarpe ir Lietuvos Respublikos piliečiai.

Ką reikia žinoti apie pasikeisiančią vizų išdavimo tvarką?
• Su el. viza bus galima vieną kartą įvažiuoti į Rusiją per patikros punktus Sankt Peterburge ar Leniningrado srityje.
• Ne vėliau kaip prieš keturias dienas (bet ne anksčiau nei 20 dienų) iki numatomos kelionės pradžios reikės užpildyti elektroninę formą Rusijos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje bei pateikti savo nuotrauką.
• Vykstantiems į sritį reikės turėti dar bent pusmetį galiojantį pasą, taip pat būtinas sveikatos draudimas.
• Tokia viza galios 30 dienų ir leis būti Leningrado srityje ne ilgiau kaip aštuonias paras nuo įvažiavimo.
• Į kitas Rusijos teritorijas su šia viza vykti nebus galima.
• Vizą patartina atsispausdinti, tačiau pasieniečiams turėtų užtekti ir elektroninės vizos versijos išmaniajame telefone.