Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
sutinku
pagrindinis / Įvairenybės RT TAX - paprastas būdas susigrąžinti mokesčius

RT TAX - paprastas būdas susigrąžinti mokesčius

RT Tax - paprastas būdas susigrąžinti pajamų mokestį, dirbus JAV, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ar Kanadoje. RT tax paslaugos teikiamos visuose BALTIC CLIPPER biuruose.
RT Tax
- tai aukšti standartai ir kokybiškos, profesionalios paslaugos. 2000 metais įkurta įmonė RT Tax šiuo metu yra viena iš pirmaujančių mokesčių grąžinimo įmonių pasaulyje, padėjusi susigrąžinti mokesčius daugiau kaip 150 000 klientų.

RT Tax siūlo:
Profesionalias paslaugas ir patirtį. Glaudžiai bendradarbiaudami su užsienio mokesčių institucijomis, RT Tax užtikrina greitą ir efektyvų pajamų mokesčio grąžinimą;
Nesudėtinga paraiškos pateikimo procedūra;
Mažiausias paslaugų kainas. Jokių avansinių ar paslėptų mokesčių.RT Tax paslaugos teikiamos visuose BALTIC CLIPPER biuruose.
Išsamesnė informacija: susisiekite su kelionių agentu