Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
sutinku
pagrindinis / NAUJIENOS

NAUJIENOS

 • Kampanija: gražiausių Italijos kurortų kerai

  Nuostabaus grožio pietinė Italijos dalis – tankiausiai apgyvendintas Italijos regionas. Kadaise kraštą nuniokojęs Vezuvijus apdovanojo vietinius gyventojus itin derlingu dirvožemiu. Dabar šio regiono kaimai garsėja kaip vieni gražiausių visoje šalyje. "Jei per atostogas norite pamatyti tikrą Italiją, verta rinktis vieną romantiškiausių jos pakrančių, prie kurios glaudžiasi Kaprio ir Iskijos salos", – pataria kelionių agentūros "Baltic Clipper" kelionių ekspertė Raminta Piliūtė.

  skaitykite daugiau
 • Sardinija – rojus Dievo pėdoje: kas čia vilioja labiausiai?

  Sakoma, kad kiekvienas save gerbiantis italas bent kartą per metus turi pailsėti Sardinijoje. "Nuostabi gamta, fantastiški paplūdimiai, įdomi salos kultūra, aukšto lygio aptarnavimą siūlantys viešbučiai, kuriuose mielai poilsiauja patys italai", – vardija Italijai priklausančios salos Viduržemio jūroje ypatumus "Baltic Clipper" kelionių ekspertas Gintaras Januškevičius.

  skaitykite daugiau
 • Algarvė: pasaulis, kurį norisi apkabinti

  "Man Algarvė – tai vandenyno bangų mūša, uolų išraižytos pakrantės, balti nameliai su mėlynomis langinėmis, fantastiškas vietinių pagautos ir su meile pagamintos žuvies skonis", – bando apibrėžti šio pietinio Portugalijos regiono išskirtinumą kelionių agentūros "Baltic Clipper" atstovė Kristina Čepulienė. O kaip apibūdinčiau jį pati? Sunku. Algarvės vilionių pernelyg daug – tiesiog reikia atrasti kažką sau.

  skaitykite daugiau
 • Dieviškų atostogų burtažodžiai: Italija, Markė, Adrija!

  Užsieniečiai žino, kur reikia planuoti atostogas, – žinoma, Italijoje. Per metus čia jų suplūsta per 50 milijonų. O kur atostogauja patys italai? Markės kurortuose – tai nelaužoma tradicija.

  skaitykite daugiau
 • TURKISH AIRLINES: nemokama nakvynė Stambule

  Turkish Airlines pristato naują paslaugą – Stopover nemokamą nakvynę Stambule, kai jungties laikas Stambule – 20 ir daugiau valandų!

  skaitykite daugiau
 • Patarimai keliaujantiems į VIETNAMĄ

  BALTIC CLIPPER kelionių ekspertės Donata, Vytautė ir Ingrida 2017 m. lapkričio mėn. organizavo pažintines keliones į Vietnamą ir pačios, kaip grupių lyderės, lydėjo keliautojus po šią žalią, nepakartojamos gamtos, neįprastos kultūros ir neatrastų skonių šalį. Merginos buvo tikros, kad 2017 m. sudarytos grupės tikrai nėra paskutinės, lietuviai turi patirti ir pažinti šią šalį dabar, kol ji dar yra tokia autentiška.

  skaitykite daugiau
 • ZANZIBARAS - Afrikos rojaus kampelis

  Mūsų kolegė Lina dalinasi nuostabiu pasakojimu apie aplankytą ZANZIBARĄ: "Nepamenu kada pirmą kartą išgirdau žodį Zanzibaras. Tikriausiai vaikystėje. Jis ilgai slėpėsi pasąmonės kamputyje su kitais žodžiais, paslaptingai skambančiais ir sužadinančiais vaizduotę. Zimbabvė, Antananryvas, Maču Pikču..."

  skaitykite daugiau
 • Graikijoje įvedamas turistinis mokestis

  Nuo 2017 sausio 1 d. Graikijoje įvedamas turistinis mokestis.

  skaitykite daugiau
 • Turkish Airlines naujienos

  Keičiasi Stambulo oro uoste išduodamo Turkish Airlines maisto kupono tvarka.

  skaitykite daugiau
 • SVARBU KELIAUJANTIEMS Į JAV ARBA JUNGTINĘ KARALYSTĘ

  Nuo š.m. kovo 25 d. keleiviams, skrendantiems į Jungtines Amerikos Valstijas (iš 8 valstybių) ir Jungtinę Karalystę (iš 6 valstybių), draudžiama lėktuvo salone vežtis elektroninius įrenginius, didesnius nei mobilus telefonas (išskyrus medicininius prietaisus). Visus elektroninius prietaisus, didesnius nei mobilus telefonas, keleiviai galės vežtis tik registruotame bagaže.

  skaitykite daugiau
 • Nuostabi Jonijos jūros sala - ZAKINTAS

  Zakinto sala yra trečia pagal dydį Jonijos jūros sala. Ši sala turistų akis traukia nepaprastu gamtos grožiu, balto smėlio paplūdymiais, įspūdingo grožio kraštovaizdžiais.

  skaitykite daugiau
 • Turistų pamiltas egzotikos kampelis - TAILANDAS

  Tailandas yra valstybė pietryčių Azijoje. Nepaprasto grožio, biraus smėlio paplūdimiai vilioja kiekvieną atvykti ir praleisti atostogas būtent čia. Sakoma, kad Tailando vandenyse plaukioja didžiausios pasaulyje žuvys. Čia pateikiama svarbiausia informacija, kurią privalu žinoti kiekvienam vykstančiam į Tailandą.

  skaitykite daugiau