Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Povestuvinės kelionės / Sandals - kurortai specialiai kurti poroms ir jaunavedžiams

Sandals - kurortai specialiai kurti poroms ir jaunavedžiams

Sandals - tai prabangaus poilsio oazės, idealiai tinkančios porų ir jaunavedžių poilsiui, povestuvinėms kelionėms.

Čia Jus sups ne tik itin egzotiška ir jauki
aplinka bei nuostabūs balto smėlio paplūdimiai, bet ir išskirtinis aptarnavimas, puikūs romantiški Liukso klasės viešbučio kambariai su "king-size" dydžio lovomis bei ypatingas "Ultra viskas įskaičiuota" paslaugų paketas:

puikus maitinimas bei gėrimai visos dienos metu, kiekvieną Jūsų atostogų dieną,
vandens ir sausumos sportas: nardymas, burlenčių sportas, buriavimas, vandens slidės ir kt., įskaičiuoti į kainą,
vakaro pramoginės programos viešbutyje,

 NEMOKAMA VEDYBINĖ CEREMONIJA, apsistojant pasirinktame viešbutyje ne trumpiau kaip savaitę,
Kiekvienam viešbutyje, pasirinkus Butler tipo kambarį, Jums bus priskirtas asmeninis liokajus, padėsiantis visais patogaus Jūsų poilsio klausimais 24 val. per parą.

Jūsų pasirinkimui - gražiausios povestuvinės kėlionės, porų poilsis Karibų jūros salose, išskirtiniam ir laukiamam poilsiui su antrąja puse.

susisiekti su konsultantu
 

 

JAMAIKA nuo 1460 EUR
Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės 3* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
SANTA LIUCIJA nuo 1504 EUR
Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės 4* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
ANTIGVA nuo 1700 EUR
Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės 5* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
GRENADA nuo 1619 EUR
Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės 5* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
BAHAMAI nuo 1725 EUR
Į kainą įskaičiuota: pervežimas, 7 nakvynės 5* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
BARBADOSAS nuo 1557 EUR
Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės 5* viešbutyje su maitinimu „Ultra viskas įskaičiuota“, ceremonija „Gražioji pradžia“: romantiškai dekoruota santuokos vieta, gėlių puokštė nuotakai, dokumentų paruošimas ir sertifikuotas santuokos liudijimas, vestuvinis tortas ir šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, dovanėlė, šventiškai dekoruotas kambarys, pusryčiai į kambarį.
 
susisiekti su konsultantu

Pastaba: kainos gali keistis dėl aviabilietų ir viešbučių kainų pokyčių, pasirinktos kelionės datos. Nurodytos kainos asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Dėl užsakymų ir platesnės informacijos kreipkitės į Baltic Clipper biurus.