Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Kelionės su šeima / Kurią šalį rinktis vasaros atostogoms su vaikais?

Kurią šalį rinktis vasaros atostogoms su vaikais?

Turkija
Metai iš metų besiplečiantys šios šalies kurortai drąsiai užima pirmą vietą pagal labiausiai tinkančią šeimos kelionėms kategoriją. Nuo vėlyvo balandžio iki pat spalio mėnesio Turkija pasirinka turistus skaisčia kasdiene saule, puikiais paplūdimiais, skaniu maistu ir ... mažomis kainomis. Daugelio Lietuvių turistų pripažįstama, kad Turkijoje atostogų kainos ir kokybės santykis yra geriausias Viduržemio jūros pakrantėje. Didžioji dalis viešbučių, net ir 3* kategorijos, čia turi gausybę nemokamų pramogų vaikams: specialūs baseinai, vandens kalneliai, vaikų mini-klubai, nuotaikinga animacija, visuomet linksmai suburianti vaikus iš skirtingų šalių įvairiems žaidimais, šokiams, piešimui, sportui, vaikiška diskoteka. Čia atostogų metų vaikai ne tik plečia akiratį keliaujant į ekskursijas, bet ir pramoksta užsienio kalbų. Kol vaikai užimti pramogomis kartu su profesionalia ir draugiška animatorių komanda, tėvai gali ramiai ilsėtis, mėgautis turkiškais masažais, išbandyti vandens pramogas.
Turkijoje viešbučiai specializuojasi teikiant maitinimą su „viskas įskaičiuota“. Tai yra labai patogu atostogaujant tiek su vaikais, tiek su paaugliais – visos dienos metu, nuo ryto iki vakaro galima nemokamai gaivintis gėrimais, kiekvieną valandą ragauti gardžių patiekalų ar užkandžių. Tarp pagrindinių maitinimų vaikai patys gali nueiti ir pasiimti sulčių, ledų, blynelių, vaisių ar sausainių. Esminis pranašumas tėvams – sumokėjus už tokią kelionę Lietuvoje, viešbutyje nebus jokių papildomų išlaidų.
Lietuvius populiariausiuose Turkijos viešbučiuose gali pasitikti ir lietuviškai kalbantis animatorių personalas, kuris į draugiją burs net ir mažiausiu keliauninkus iš Lietuvos. Dažnai, po tokių šaunių atostogų, vaikams būna liūdna išsiskirti su čia surastais draugais, personalu, šilta jūra, gausybę pramogų. Atostogos Turkijoje tinka keliauti su bet kokio amžiaus vaikais – trumpi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus, skanus maistas, specialūs patiekalai mažiesiems, patogios apgyvendinimo galimybes, daug šeimyninių kambarių viešbučiuose ir mažos kainos.
                                              .

Kreta
Ši Graikijos sala plačiai žinoma savo išskirtinės kokybės maistu, gražiu kraštovaizdžiu ir puikiomis galimybėmis keliauti automobilių aplankant skirtingas lankytinas vietas. Didelis pasirinkimas puikaus graikiško maisto, su daugybe šviežių daržovių, vaisių, jūros gerybėmis, šviežiomis sultimis, bus tikra vitaminų oaze tiek vaikučiams, tiek suaugusiems. Čia rasite tiek didelių, tiek mažų šeimyninių viešbučių, siūlančių dalinį maitinimą daug keliaujantiems po salą, arba „viskas įskaičiuota“, norintiems ramaus poilsio neišeinant už viešbučio ribų. Pastaruoju atveju reikėtų atkreipti dėmesį, ar prie viešbučio yra smėlio paplūdimys, kokie teritorijoje yra baseinai.
Kreta, keliaujant su kiek ūgtelėjusiais vaikais, bus puiki kryptis mėgstantiems pažinti ir atrasti: vaikai galės išbandyti jojimą asiliukais, gyvai išvysti senovinių, vadovėliuose matytų Knoso rūmų griuvėsius, pamatyti senovinius fortus, pramogauti didžiuliame vandens atrakcionų parke. 
Išnuomavus automobilį šeima galės leistis į kelionę po kaimyninius miestelius, pakeliui aplankant pavienius vienuolynus, stebint laukinių avių bandas, ūkininkų darbus vynuogynuose bei aplankant anot legendos saloje esančią Dzeuso gimimo vietą – gilią uolą stataus kalno viduje. O pavargus – visuomet galima sustoti patikusiame paplūdimyje smagioms maudynėms.
Dėl kalnuotumo oras Kretoje visuomet išlieka šiltas ir malonus, todėl nuo gegužės iki pat spalio čia yra tinkamas maudimuisi vanduo ir šilta saulė. Katalikiška šalies kultūra, toliau nuo centro esantys tvarkingi viešbučiai ir puoselėjami sodeliai suteiks šeimos atostogoms jaukumo ir ramybės. 


Tunisas
Ši nedidelė Afrikos valstybė yra geriausias sprendimas paaugusius vaikus turinčioms šeimoms, pageidaujantiems egzotiškesnio poilsio. Tunise visuose kurortuose Jūsų lauks balto smėlio paplūdimiai, šilta saulė, daug įvairių viešbučių skirtų poilsiui šeimoms, su šauniomis pramogomis tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Tai kitas žemynas – kitos ir čia laukiančios įdomybės, atnešančios daug įspūdžių net ir mažiausiems keliautojams. Tunise, vykstant į ekskursiją galima pamatyti tikrą dykumą, joje esančias natūralias gamtos oazes, druskos ežerą ir net filmuose minimus miražus. Neišdildomą įspūdį šeimoms paliks dykumos viduryje stūgstantis didžiulis kanjonas, kuriame prieš tūkstančius metų tekėjo srauni upė. Taip pat visi gali išbandyti smagų jojimą kupranugariais, pažiūrėti kaip gyvena beduinai, kaip atrodo trogloditai ir, žinoma, nusifotografuoti Matmatos kalnuose, kur buvo filmuojami „Žvaigždžių karai“.                                                   
Šeimos su mažesniais vaikais galės aplankyti zoologijos sodą ir pamatyti daugelį Afrikos gyvūnų, pasižvalgyti į grojančius fontanus, apsilankyti ramiose kurortų Medinose – senuose miestų turguose ir įsigyti įvairių afrikietiškų dirbinių už ypač mažas kainas. Tėvai atostogų metu norintys išmėginti vandens sporto pramogas ar SPA centrų teikiamas paslaugas, vaikučius gali drąsiai patikėti viešbučiuose esančioms profesionalioms vaikų auklėms. Tokių paslaugų kainos čia yra už prieinamą kainą – nuo 10 eurų valandai. Keliuose viešbučiuose taip pat bus galima rasti lietuviškai kalbančių animatorių komandą , kuri visos dienos metu organizuos įvairiausias pramogas ir vaikams, ir jų tėveliams.

Vasaros atostogos užsienyje – tai nuolat šviečianti saulė, šilta jūra, gausybė spalvingų įspūdžių ir pramogų. Įgyvendinkite artimiausiųjų svajones – keliaukite kartu su visa šeima!