Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Kelionės su šeima

Kelionės su šeima

 • Kurią šalį rinktis vasaros atostogoms su vaikais?

  Dažnai, užsisukus darbų rutinoje, nespėjame skirti laiko brangiausiems žmonėms – savo šeimai. Dėmesio stoką paprastai jaučia vaikai, o tėvai šį praradimą neretai gali kompensuoti paprastu sprendimu - smagiomis atostogomis užsienyje kartu su visais šeimos nariais.
  Prasidedant žiemai ir išankstinėms išpardavimo akcijoms, tėvams kyla daugybė klausimų, kur ir kaip praleisti atostogas. Važiuoti į šiltus kraštus prie jūros? Kurią šalį rinktis? Kur vaikai turės pakankamai pramogų? Ar pavyks patiems pailsėti? Į daugelį šių klausimų atsakymus rasta gana paprasta. Kelionių agentūrų tinklas „Baltic Clipper“ dalinasi patirtimi ir pateikia Jums tris turistų pamėgtus poilsio sprendimus šauniausioms atostogoms su šeima.

  skaitykite daugiau
 • Šeimos poilsis Karibuose

   Jei ketinate su šeima pabuvoti egzotiškoje, pasakiško grožio saloje, su turkio spalvos jūra ir sniego baltumo paplūdimiais kur ištisus metus oro temperatūra yra nuo +27°C iki +35°C, o vandens – nuo +25°C iki +27°C, tai Karibų kurortai Beaches skirti būtent Jums!

  skaitykite daugiau