Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Kelionės įmonėms / Įmonės kelionės gali būti idomios ir skanios

Įmonės kelionės gali būti idomios ir skanios

Išbandykite naują būdą keliauti ir pažinti svetimus kraštus - gastronomines keliones.

ŠAMPANO SOSTINĖ – REIMSAS
Reimsas – Prancūzijos karalių karūnavimo vieta, besididžiuojanti seniausia Prancūzijoje gotikinio stiliaus katedra. Kelionėje aplankysite žymiuosius MUMM rūsius, kur ragausite garsaus Cordon Rouge šampano. Nuvykę į Epernė aplankysite vieną prestižiškiausių vyno rūsių Moet & Chandon arba Mercier Champagne.

VYNO LEGENDA – BORDO
Joks kitas pasaulyje vyno regionas negali varžytis su Bordo, kurį aplankysite anksti ryte išvykę į Sain Emilion miestelį, vieną iš UNESCO paveldo vietų. Pakeliui sustosite Planete Bordo, kur sužinosite vyno gamybos proceso paslaptis. Po pietų apsilankysite viename iš vynininkystės ūkių su senovine pilimi, kur galėsite paragauti legendomis apipintų Bordo regiono vynų.

TAPKITE PRANCŪZIŠKŲ AUSTRIŲ EKSPERTU 
Išbandykite originalią kelionę aplink Arcachon Bassin miestelį, susipažinkite su vietine kultūra, aplinka bei Arcachon, Cap Ferret ir La Teste de Buch austrių skoniais. Austrių ekspertas nuves Jus į delikatesų krautuvėlę, kurioje galėsite paragauti įvairių skonių šviežių austrių ir skanauti prancūzišką baltą vyną.

ŠKOTIJA – PILYS IR VISKIS 
Aplankysite Linlithgow, Stiuartų vasaros rūmus bei karalienės Marijos Stiuart gimtinę. Keliaudami į vakarus sustosite prie Stirlingo pilies – strateginės Škotijos tvirtovės. Vėliau Jūsų lauks pietūs netoli Loch Lomondo ežero, kur Jūs būsite pakviesti paragauti nacionalinio patiekalo – Haggis. Po to aplankysite vieną iš viskio gamyklų, susipažinsite su šio gėrimo gamyba ir turėsite galimybę paragauti gryno škotiško produkto.

GUINNESS – AIRIJOS GARBĖ
Nepraleiskite progos aplankyti vieną didžiausių atrakcijų Dubline – Guinneso alaus saugyklos, susipažinti su jo istorija ir skoniu. Nepamirškite užsukti į viršutiniame saugyklos aukštę įsikūrusį Gravity barą, iš kurio atsiveria puiki Dublino panorama.

ALAUS ŠVENTĖ OCTOBERFEST 
‘‘Oans, cvoa, gzuffa!“ – skamba Miunchene Octoberfest alaus šventės metu, o išvertus iš bavarų tarmės tai reiškia „Vienas, du, išgerkim!“. Kiekvienais metais vykstanti didžiausia pasaulyje alaus šventė sukviečia tūkstančius alaus gerbėjų.

ŠOKOLADO FIESTA
Kiekvienais metais Perudžijos mieste, Italijoje, šokolado gamybos meistrai renkasi į fiestą. Čia Jūs turėsite puikią galimybę ne tik paskanauti įvairiausių rūšių šokolado, bet ir susipažinti su jų gamybos paslaptimis.

MAKARONŲ GAMYBOS KURSAI
Puiki galimybė pažinti Renesanso kultūros lopšį – Florenciją bei išmokti gaminti tikrą itališką pastą – nacionalinius makaronus. Nuotaikinguose kursuose išmoksite tris autentiškus Itališkų makaronų gaminimo būdus su trimis skirtingais padažais, vėliau turėsite progą patys pasigaminti tipišką itališką desertą.

PICOS GAMYBOS KURSAI ROMOJE 
Puiki galimybė pažinti „miestą ant septynių kalvų“ – Romą, tuo pačiu išmokti gaminti tikrą itališką picą. Kursuose gaminsite neapolietišką picą, sužinosite jos istorija bei ilgus metus puoselėtas tradicijas. Kiekvienas galės sukurti savo asmeninę picą ir ja pavaišinti savo draugus.

Dėmesio: 
Dėl kelionių pasiūlymų prašome teirautis artimiausiame biure.

BIURŲ ADRESAI