Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Aktyvios kelionės / Banglenčių stovykla Maroke

Banglenčių stovykla Maroke

Tai nepamirštamas vandenyno bangų su banglentėmis nuotykis Maroke! Pirmą kartą atsistosite ant banglentės ir sužinosite ką išgyvena žmonės, čiuožiantys bangomis, o jei esate jau įvaldę banglentes, pamatysite visas vietas, kur bangas gaudo profesionalai. Kiekvieną dieną valgysite tradicinį, namuose pagamintą maistą, gyvensite įspūdingame marokietiškame name, rytais ant stogo esančioje terasoje pasitiksite saulę darydami fitnes jogą, o vakare toje pačioje terasoje ilsėsitės po pilnos įspūdžių dienos stebėdami, kaip už vandenyno leidžiasi saulė. O iki jo tik 600 metrų, jausite jo kvėpavimą ir dėkosite sau, kad atvykote būtent čia.

KAINA ASMENIUI nuo 440 EUR
Į kainą įskaičiuota:

- 7 n. apgyvendinimas tradiciniame marokietiškame name
- Maitinimas – pusryčiai, pietūs, vakarienė
- 5 fitnes jogos pamokos
- 5 surfinimo pamokos (įranga įskaičiuota)
- Ekskursija į „Rojaus slėnį“
- Trekingas į Aourirą ir Tagazutą
- Marokietiško hamamo lankymas
- Pervežimas iš/į Agadiro oro uostą

Į kainą neįskaičiuota:
- Skrydis Vilnius – Agadiras - Vilnius
- Tiesioginio skrydžio kaina nuo 190 EUR

PROGRAMA
1 DIENA

Pasitikimas Agadiro oro uoste arba autobusų stotyje ir atvežimas į stovyklą. Apgyvendinimas.

2 DIENA
Joga - surfinimas - trekingas į Tagazutą

Pradėsite dieną su rytiniais pratimais, o pirmi saulės spinduliai rūpinsis Jūsų oda. Energiją suteikiantis užsiėmimas trunka 45 minutes, pamokos skirtos visiems. Toliau Jūsų laukia surfinimo sesija. Kiekviena sesija trunka dvi - tris valandas. Po to vyksite į Tagazutą. Tai žvejų kaimelis, kuris įsikūręs 5 km į šiaurę nuo stovyklos. Jo vietiniai gyventojai yra berberai, užsidirbantys pragyvenimui iš žvejybos, turizmo ir argano aliejaus gamybos. Anksčiau berberai gyveno kalnuose ir kalno papėdėje prie vandenyno laikydami valtis ir žūklės reikmenis. Šiandien Tagazutas yra tarpkultūrinė vieta, kurioje galima sutikti žmones iš viso pasaulio. Sugrįžimas į stovyklą.

3 DIENA
Joga - surfinimas

Dieną pradėsite rytiniais pratimais - joga. Toliau surfinimo sesija. Laisvas laikas.

4 DIENA
Joga - surfinimas - Aourir

Po jogos ir surfinimo sesijos keliausite į Aourir. Aourir yra plačiai žinomas pavadinimu „Bananų kaimas“ dėl bananų giraičių, atskiriančių Aourirą ir Tamratą. Šis kaimas yra tik 3 km nuo stovyklos ir labai arti vandenyno. Čia taip pat rasite tikrą klajoklių turgų, kuriame galima nusipirkti daugybę sveikų ir skanių skanėstų, vaisių, daržovių, prieskonių, drabužių ir kitų daiktų, tuo pačiu stebint turgaus šurmulį iš šono. Sugrįžimas į stovyklą.

5 DIENA
Joga - surfinimas

Rytiniai jogos pratimai. 2 surfinimo sesijos. Laisvas laikas.

6 DIENA
Laisva diena

Turėsite laisvą dieną. Poilsis paplūdimyje arba ekskursija į Agadirą ar Marakešą.

7 DIENA
Joga - ekskursija į Rojaus slėnį - argano aliejaus kooperatyvas

Po rytinių užsiėmimų keliausite į ekskursiją ir aplankysite Rojaus slėnį. Tai labai gražus ir žalias slėnis, kuris driekiasi 7 km. prie kalnų upės Ankrim. Puiki vieta lengvam kalnų žygiui. Tarp bananų ir datulių palmių, figų ir alyvmedžių vingiuoja vaizdingas takas, kuris po 3 km. pasivaikščiojimo atveda jus į vietą, laikomą Rojaus slėnio širdimi – čia galima išsimaudyti kalnų upėje ir pasideginti. Drąsuoliai gali šokinėti į vandenį nuo uolų, kurių aukštis siekia 15 metrų. Vėliau vyksite į argano aliejaus kooperatyvą. Tai vieta, kur berberų moterys naudoja tradicinius argano medžio riešutų paruošimo metodus gamybai ir argano aliejaus išgavimui. Čia matysite proceso demonstraciją ir išgirsite pasakojimą apie aliejų, kurį išgauna iš riešuto, augančio tik Maroke. Sugrįžimas į stovyklą.

8 DIENA
Išvykimas

Nuvežimas į Agadiro oro uostą arba autobusų stotį.


APGYVENDINIMAS
Įspūdingas namas Riad Cheburgena Tamraght – vieta, kur pajausite tradicinio marokietiško svetingumo atmosferą. Namas yra nuostabiame Tamraght kaime, tik 15 km į šiaurę nuo Agadyro.

MAITINIMAS
Marokietiškas virėjas kiekvieną dieną pasirūpins jūsų maitinimu tris kartus per dieną. Visi patiekalai gaminami iš vietinių produktų, laikantis tradicijų, be to jie yra sveiki, naudingi, pilni vertingų medžiagų (pagrindas – daržovės, mėsa arba žuvis). Sezoniniai vaisiai, šviežia duona, riešutai, datulės, figos ir įvairūs gėrimai yra privalomoji sudedamoji kiekvieno maitinimo metu. Firminis mūsų virėjo patiekalas – ėrienos mėsa su slyvomis tradiciniame tadžine, ji tiesiog tirpsta burnoje. Visos savaitės eigoje kiekvienas dalyvis galės pilnai susipažinti su marokietiškų patiekalų ir skonių įvairove. Mėgautis maistu galės kiekvienas nuotykių ieškotojas – mes džiaugiamės priimdami pas save veganus ir vegetarus. Pažymėtina, kad valgymas Maroke irgi yra savotiškas nuotykis, nes vietiniai gyventojai maistą valgo rankomis, baltą duoną naudodami vietoj šakutės ir peilio.

SURFINIMAS
Surfinimas yra ko gero vienas pagrindinių jūsų nuotykio sudedamųjų. Jo neįmanoma įsivaizduoti be patyrusių „vandenyno žmonių“. Instruktoriai – aistringi banglentininkai, kurie turi magišką žinių perteikimo dovaną. Šio nuotykio idėja nėra „padaryti“ iš jūsų pasaulinius čempionus arba kažką kažkam įrodyti. Profesionalūs burlentininkai važiuoja į kitas stovyklas ir dalyvauja varžybose. Tuo tarpu šis marokietiškas nuotykis yra sukurtas tiems, kurie anksčiau niekada neužsiminėjo surfinimu, bet nori jį išbandyti ir sužinoti kas tai yra. Mes suteiksim jums inventorių ir visą reikalingą informaciją (anglų kalba). Jums nebūtina turėti patirties ar įgūdžių. Amžius, lytis, jūsų fizinės charakteristikos ir sudėjimas – visa tai nesvarbu. Vienintelis dalykas, turintis reikšmę – jūsų noras ir pasiryžimas.
Stovyklos metu suplanuotos penkios surfinimo sesijos. Kiekviena sesija trunka dvi-tris valandas. Vietoje bus atliktas instruktažas ir suteikta viskas, kas reikalinga: hidrokostiumas ir surfinimo lentos (banglentė (surf-board), plaukimo lenta (body-bord), irklentė (sup-board)). Vidutinė vandens temperatūra +17,5°С. Vidutinė oro temperatūra: dieną +30°C (ant saulės), +20°C (šešėlyje); naktį +12°C.

FITNES JOGA
Fitnes jogai skirsim laiką tarp aušros ir pusryčių – kiekvieną dieną jūs pradėsite nuo dinaminio ir žvalaus 45 minučių užsiėmimo. Fitnes joga lavina lankstumą, didina raumenų tonusą ir raumenų elastingumą, stiprina stuburą, bei užtikrina sklandų vidaus organų veiklą. Rytiniai fitnes jogos užsiėmimai teigiamai veikia ne tik fizinę, bet ir dvasinę sveikatą, užpildo ramybe, harmonija ir džiaugsmu. Užsiėmimai tiks kiekvienam svečiui nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar fizinio pasiruošimo lygio.