Dėmesio. Slapuku rinkimo informacija.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje
Sutinku
pagrindinis / Kelionų idėjos / Kelionių idėjos

Kelionių idėjos

 • Kurią šalį rinktis vasaros atostogoms su vaikais?

  Dažnai, užsisukus darbų rutinoje, nespėjame skirti laiko brangiausiems žmonėms – savo šeimai. Dėmesio stoką paprastai jaučia vaikai, o tėvai šį praradimą neretai gali kompensuoti paprastu sprendimu - smagiomis atostogomis užsienyje kartu su visais šeimos nariais.
  Prasidedant žiemai ir išankstinėms išpardavimo akcijoms, tėvams kyla daugybė klausimų, kur ir kaip praleisti atostogas. Važiuoti į šiltus kraštus prie jūros? Kurią šalį rinktis? Kur vaikai turės pakankamai pramogų? Ar pavyks patiems pailsėti? Į daugelį šių klausimų atsakymus rasta gana paprasta. Kelionių agentūrų tinklas „Baltic Clipper“ dalinasi patirtimi ir pateikia Jums tris turistų pamėgtus poilsio sprendimus šauniausioms atostogoms su šeima.

  skaitykite daugiau
 • Mauricijus - ideali vieta vestuvėms ir medaus mėnesiui

   Pastaraisiais metais Mauricijus tapo labai populiariu jaunavedžiams ir povestuvinėms kelionėms. Mauricijus gali pasiūlyti ne tik visados šiltą orą, bet ir nuostabius paplūdimius, turkio spalvos jūrą ir turtingą kultūrą. 

  Ar viešbutyje, paplūdimyje ar net katamarane, mes pasirūpinsime jog ši diena būtų lengva ir ypatinga. 

   

  skaitykite daugiau
 • Įmonės kelionės gali būti idomios ir skanios

  Išbandykite naują būdą keliauti ir pažinti svetimus kraštus - gastronomines keliones. Kiekvienas kraštas turi kuom didžiuotis, ypač, jei kalba eina apie gilias vyndarystės ar alaus gamybos tradicijas turinčias šalis. Makaronų bei picos gamybos kursai Italijoje, vyno subtilybių atskleidimas Bordo regione Prancūzijoje, škotiškas viskis ar airiškas alus, o gal šokolado gamybos paslaptys?

  skaitykite daugiau
 • Šeimos poilsis Karibuose

   Jei ketinate su šeima pabuvoti egzotiškoje, pasakiško grožio saloje, su turkio spalvos jūra ir sniego baltumo paplūdimiais kur ištisus metus oro temperatūra yra nuo +27°C iki +35°C, o vandens – nuo +25°C iki +27°C, tai Karibų kurortai Beaches skirti būtent Jums!

  skaitykite daugiau
 • Išskirtinė kelionė jachta aplink Balearų salas

  Neveltui sakoma, jog komandinė dvasia geriausiai ugdoma plaukiant laivu. Derinkite prabangų ir išskirtinį poilsį su galimybe ugdyti įmonės darbuotojus kelionės metu. Pagal Jūsų poreikius suplanuotas maršrutas, patogios kajutės, video ir audio sistemos, nauji nuotykiai bei potyriai su kiekviena kelionės diena vis kitoje Balearų saloje. Jūsų įmonė tokios kelionės dar neturėjo!

  skaitykite daugiau
 • Žygiai pėsčiomis

  Žygiai pėsčiomis ne tik patikrina Jūsų ryžtą ir užsispyrimą, bet ir leidžia pažinti unikalią kitų šalių gamtą, kultūrą bei istoriją. Pasinerkite į nuotykius, vienu metu derindami aktyvų poilsį su komandinės dvasios stiprinimu.

  skaitykite daugiau
 • Sandals - kurortai specialiai kurti poroms ir jaunavedžiams

  Sandals - prabangaus poilsio oazės

  skaitykite daugiau
 • Ekspedicija į Šiaurės ašigalį - kvapą gniaužianti gyvenimo kelionė

  Ekspedicija į Šiaurės ašigalį - tai gyvenimo kelionė, kurią privalo išgyventi patys drąsiausi planetos žmonės. Potyrių patirtų šioje kelionėje nepamiršite visą likusį gyvenimą.

  skaitykite daugiau
 • Poilsis poroms ir jaunavedžiams Seišelių salose, Havajuose, Maldyvuose, Mauricijuje, Dominikoje

  Balto smėlio paplūdimiai, puikus oras, skaidrus vanduo, egzotiška aplinka, kokybiškas aptarnavimas ir jokių rūpesčių leis atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės ir romantiškai leisti laiką su antrąją puse.

  skaitykite daugiau
 • 2 atšiauriausios pasaulio vietos - ISLANDIJA ir GRENLANDIJA

  Siūlome unikalią galimybę aplankyti dvi atšiauriausias, tačiau ir vienas gražiausių pasaulio vietų vienos kelionės metu. Pamatysite krioklius, geizerius, fiordus, žygiuosite ledynais ir gėlių slėniais - pasinerkite į kvapą gniaužiančią Islandijos ir Grenlandijos gamtą.

  skaitykite daugiau
 • BELIZAS - GVATEMALA - MEKSIKA

  Nuo Kankūno iki Gvatemalos pakraščių besitęsianti kelionė atskleis Jums gražiausias Meksikos, Belizo ir Gvatemalos vietas.

  skaitykite daugiau
 • Povestuvinė kelionė jachta su artimaisiais

  Pasitikite saulėlydį ant bangų su šampano taure rankoje prabangioje jachtoje. Ištaiginga jachta, patogios kajutės, puikus maistas, aukštos kokybės aptarnavimas, krištolinis vanduo ir šilta saulė pavers Jūsų povestuvines atostogas išskirtinėmis. 

  skaitykite daugiau
 • Banglenčių stovykla Maroke

  Tai nepamirštamas vandenyno bangų su banglentėmis nuotykis Maroke! MAROKAS - tai šalis, išsiskirianti spalvų įvairove, garsėjanti savo tradicijomis ir šiuolaikiškumu. Ši kelionė - tai nepamirštamas vandenyno bangų su banglentėmis nuotykis! Pirmą kartą atsistosite ant banglentės ir sužinosite ką išgyvena žmonės, čiuožiantys bangomis, o jei esate jau įvaldę banglentes, išbandysite visas vietas, kur bangas gaudo profesionalai.

  skaitykite daugiau
 • Nepamirštamos vestuvės Rodo saloje

  Oficiali ceremonija.
  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Basic“.
  Tai  yra  pagrindinis  paketas  apimantis  būtinas  paslaugas  civilinei  santuokai  Graikijoje.  Klasikinio  stiliaus pagrindinis  paketas  idealus  variantas  tiems,  kurie laiko  save  konservatoriais  ir  nori  pasirinkti  tradicinias vestuvių ceremonijos spalvas ir dekoracijas. 

  skaitykite daugiau
 • Įsimintinos vestuvės Prahoje

  Oficiali ceremonija
  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Romantic“.
  Tai yra pagrindinis paketas apimantis būtinas paslaugas civilinei santuokai Čekijoje. 

  skaitykite daugiau
 • Vestuvės keturių jūrų saloje - Kretoje

  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Basic“.
  Tai  yra  pagrindinis  paketas  apimantis  būtinas  paslaugas  civilinei  santuokai  Graikijoje.  Klasikinio  stiliaus
  pagrindinis  paketas  idealus  variantas  tiems,  kurie laiko  save  konservatoriais  ir  nori  pasirinkti  tradicines vestuvių ceremonijos spalvas ir dekoracijas. 

  skaitykite daugiau
 • Karštos vestuvės Koso saloje

  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Basic Plus“.
  Tai  yra  pagrindinis  paketas  apimantis  būtinas  paslaugas  civilinei  santuokai  Graikijoje.  Klasikinio  stiliaus
  pagrindinis  paketas  idealus  variantas  tiems,  kurie laiko  save  konservatoriais  ir  nori  pasirinkti  tradicinias
  vestuvių ceremonijos spalvas ir dekoracijas. 

  skaitykite daugiau
 • Vestuvės vienoje didžiausių salų Viduržemio jūroje - Kipro saloje

  Oficiali ceremonija
  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Basic“.
  Tai yra pagrindinis paketas apimantis būtinas paslaugas civilinei santuokai Kipre. 

  skaitykite daugiau
 • Vestuvės Atėnuose - viename seniausių Europos miestų

  Standartinis, bazinis civilinės santuokos paketas „Basic Plus“
  Tai  yra  pagrindinis  paketas  apimantis  būtinas  paslaugas  civilinei  santuokai  Graikijoje.  Klasikinio  stiliaus
  pagrindinis  paketas  idealus  variantas  tiems,  kurie laiko  save  konservatoriais  ir  nori  pasirinkti  tradicinias vestuvių ceremonijos spalvas ir dekoracijas. 

  skaitykite daugiau