pagrindinis / Naujienos Išbandėme naujausią, saugiausią bei patogiausią pažintinių kelionių autobusą!

Išbandėme naujausią, saugiausią bei patogiausią pažintinių kelionių autobusą!

Pristatyti šeši naujieji autobusai Setra ComfortClass 500 HD yra technologiškai pažangiausi ir pirmieji šalyje. Paskaičiuota, jog šiais metais jais pasinaudos penki tūkst. iš 10 tūkst. visų pažintinių kelionių autobusu turistų.

Be visų privalomų saugumo sistemų, naujuosiuose autobusuose įdiegta eismo juostos žymėjimo sekimo sistema (Line Assist (SPA) – kamera, sumontuota už priekinio stiklo nuolat seka kelio žymėjimo linijas ir jei vairuotojas kerta liniją, sistema įspėja jį, virpindama tą pusę sėdynės, į kurią nukrypo transporto priemonė. Dėmesingumo asistentas (AtAs) atpažįsta vairuotojo nuovargio simptomus ir garsiniu bei vizualiniu signalais paragina padaryti vairavimo pertrauką.

Kitas saugumo aspektas – priekinio susidūrimo apsaugos sistema (Front Collision Guard (FCG) – smūgį absorbuojanti sistema, sugerianti ir sušvelninanti smūgio energiją, o vairuotojo vieta smūgio atveju paslenka atgal, taip padidindama vairuotojo apsaugą. „Dėl išmanių technologijų, Setra ComfortClass 500 HD yra patys saugiausi autobusai, todėl turistai galės būti ramūs – nelaimingo įvykio rizika dabar yra minimali“, – pabrėžia L. Aldonis.

Autobusai taip pat pasižymi ekologiškumu ir komfortabilumu – technologiniai sprendimai padeda taupyti kurą, mažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją bei tausoja aplinką, o erdvumas, pažangi vėdinimo sistema ir ergonominiai sprendimai suteikia maksimalų patogumą kelionės metu. Pirmoji kelionė suplanuota kovo 11 dieną.

KELIAUKITE

Naujuosius autobusus išbandėme ir mes
novaturas
novaturas
novaturasnovaturasnovaturas