pagrindinis / Kelionų idėjos / Kelionių idėjos

Kelionių idėjos

 • Kurią šalį rinktis vasaros atostogoms su vaikais?

  Dažnai, užsisukus darbų rutinoje, nespėjame skirti laiko brangiausiems žmonėms – savo šeimai. Dėmesio stoką paprastai jaučia vaikai, o tėvai šį praradimą neretai gali kompensuoti paprastu sprendimu - smagiomis atostogomis užsienyje kartu su visais šeimos nariais.
  Prasidedant žiemai ir išankstinėms išpardavimo akcijoms, tėvams kyla daugybė klausimų, kur ir kaip praleisti atostogas. Važiuoti į šiltus kraštus prie jūros? Kurią šalį rinktis? Kur vaikai turės pakankamai pramogų? Ar pavyks patiems pailsėti? Į daugelį šių klausimų atsakymus rasta gana paprasta. Kelionių agentūrų tinklas „Baltic Clipper“ dalinasi patirtimi ir pateikia Jums tris turistų pamėgtus poilsio sprendimus šauniausioms atostogoms su šeima.

  skaitykite daugiau
 • Mauricijus - ideali vieta vestuvėms ir medaus mėnesiui

   Pastaraisiais metais Mauricijus tapo labai populiariu jaunavedžiams ir povestuvinėms kelionėms. Mauricijus gali pasiūlyti ne tik visados šiltą orą, bet ir nuostabius paplūdimius, turkio spalvos jūrą ir turtingą kultūrą. 

  Ar viešbutyje, paplūdimyje ar net katamarane, mes pasirūpinsime jog ši diena būtų lengva ir ypatinga. 

   

  skaitykite daugiau
 • Įmonės kelionės gali būti idomios ir skanios

  Išbandykite naują būdą keliauti ir pažinti svetimus kraštus - gastronomines keliones. Kiekvienas kraštas turi kuom didžiuotis, ypač, jei kalba eina apie gilias vyndarystės ar alaus gamybos tradicijas turinčias šalis. Makaronų bei picos gamybos kursai Italijoje, vyno subtilybių atskleidimas Bordo regione Prancūzijoje, škotiškas viskis ar airiškas alus, o gal šokolado gamybos paslaptys?

  skaitykite daugiau
 • Šeimos poilsis Karibuose

   Jei ketinate su šeima pabuvoti egzotiškoje, pasakiško grožio saloje, su turkio spalvos jūra ir sniego baltumo paplūdimiais kur ištisus metus oro temperatūra yra nuo +27°C iki +35°C, o vandens – nuo +25°C iki +27°C, tai Karibų kurortai Beaches skirti būtent Jums!

  skaitykite daugiau
 • Išskirtinė kelionė jachta aplink Balearų salas

  Neveltui sakoma, jog komandinė dvasia geriausiai ugdoma plaukiant laivu. Derinkite prabangų ir išskirtinį poilsį su galimybe ugdyti įmonės darbuotojus kelionės metu. Pagal Jūsų poreikius suplanuotas maršrutas, patogios kajutės, video ir audio sistemos, nauji nuotykiai bei potyriai su kiekviena kelionės diena vis kitoje Balearų saloje. Jūsų įmonė tokios kelionės dar neturėjo!

  skaitykite daugiau
 • Žygiai pėsčiomis

  Žygiai pėsčiomis ne tik patikrina Jūsų ryžtą ir užsispyrimą, bet ir leidžia pažinti unikalią kitų šalių gamtą, kultūrą bei istoriją. Pasinerkite į nuotykius, vienu metu derindami aktyvų poilsį su komandinės dvasios stiprinimu.

  skaitykite daugiau
 • Ekspedicija į Šiaurės ašigalį - kvapą gniaužianti gyvenimo kelionė

  Ekspedicija į Šiaurės ašigalį - tai gyvenimo kelionė, kurią privalo išgyventi patys drąsiausi planetos žmonės. Potyrių patirtų šioje kelionėje nepamiršite visą likusį gyvenimą.

  skaitykite daugiau
 • Poilsis poroms ir jaunavedžiams Seišelių salose, Havajuose, Maldyvuose, Mauricijuje, Dominikoje

  Balto smėlio paplūdimiai, puikus oras, skaidrus vanduo, egzotiška aplinka, kokybiškas aptarnavimas ir jokių rūpesčių leis atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės ir romantiškai leisti laiką su antrąją puse.

  skaitykite daugiau
 • GRENLANDIJA - išgirsk tylą

  „Išgirsk tylą“ – šio posakio prasmę geriausiai supranti Grenlandijoje, kai civilizacijos nepaliesta gamtos didybė užgniaužia kvapą, kai aplink tave tik akinamai balti ledynai ir skaisčiai mėlynas dangus. Kuriame tik Grenlandijos vietoje beatsirastum, arktinė gamta pribloškia ir verčia pasijausti labai mažyte Tave supančios aplinkos dalimi.

  skaitykite daugiau
 • GRENLANDIJA iš paukščio skrydžio

  Iš paukščio skrydžio, skrendant mažu lėktuvu arba malūnsparniu, įspūdingas Grenlandijos arktinės gamtos vaizdas ne mažiau įspūdingas negu plaukiant valtimi. Gali pamatyti, kaip didžiuliai ledo luitai atlūžę krenta į vandenį, o nusileidus ant žemės išgirsti, kaip nuo didžiulio svorio ir spaudimo ledas griaudžia ir traška lyg griaustinis. Turėsite laiko pažinti ne tik grenlandijos gamtą, tačiau ir vietinius miestelius.

  skaitykite daugiau
 • 2 atšiauriausios pasaulio vietos - ISLANDIJA ir GRENLANDIJA

  Siūlome unikalią galimybę aplankyti dvi atšiauriausias, tačiau ir vienas gražiausių pasaulio vietų vienos kelionės metu. Pamatysite krioklius, geizerius, fiordus, žygiuosite ledynais ir gėlių slėniais - pasinerkite į kvapą gniaužiančią Islandijos ir Grenlandijos gamtą.

  skaitykite daugiau
 • Kelionė aplink pasaulį

   Kelionė, apie kurią svajoja bet kuris tikras keliautojas - kelionė aplink pasaulį. 

  skaitykite daugiau
 • BELIZAS - GVATEMALA - MEKSIKA

  Nuo Kankūno iki Gvatemalos pakraščių besitęsianti kelionė atskleis Jums gražiausias Meksikos, Belizo ir Gvatemalos vietas.

  skaitykite daugiau
 • Povestuvinė kelionė jachta su artimaisiais

  Pasitikite saulėlydį ant bangų su šampano taure rankoje prabangioje jachtoje. Ištaiginga jachta, patogios kajutės, puikus maistas, aukštos kokybės aptarnavimas, krištolinis vanduo ir šilta saulė pavers Jūsų povestuvines atostogas išskirtinėmis. 

  skaitykite daugiau
 • Banglenčių stovykla Maroke

  Tai nepamirštamas vandenyno bangų su banglentėmis nuotykis Maroke! Pirmą kartą atsistosite ant banglentės ir sužinosite ką išgyvena žmonės, čiuožiantys bangomis, o jei esate jau įvaldę banglentes, pamatysite visas vietas, kur bangas gaudo profesionalai. Kiekvieną dieną valgysite tradicinį, namuose pagamintą maistą, gyvensite įspūdingame marokietiškame name, rytais ant stogo esančioje terasoje pasitiksite saulę darydami fitnes jogą, o vakare toje pačioje terasoje ilsėsitės po pilnos įspūdžių dienos stebėdami, kaip už vandenyno leidžiasi saulė. O iki jo tik 600 metrų, jausite jo kvėpavimą ir dėkosite sau, kad atvykote būtent čia.

  skaitykite daugiau